Projekt edukacyjny „Poszukiwanie Kultury Głuchych” przygotowany przez klasy 1c i 2ti w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Przedstawiam kolejny ciekawy projekt edukacyjny zrealizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w OSWG. Klasy 1c Liceum Ogólnokształcącego Specjalne nr CXXXIX oraz 2ti Technikum Specjalnego nr 31 pod opieką nauczycieli p. Angeliki Niezgody i p. Marka Laseckiego.  przygotowały projekt czytelniczy „Poszukiwanie Kultury Głuchych”, którego wynikiem jest film pt. „Kultura Głuchych w księgozbiorze biblioteki”. Film prezentuje księgozbiór biblioteki szkolnej w których można znaleźć informacje o kulturze głuchych. Film będzie udostępniony po opracowaniu napisów.