Zaczytane Biblioteki

Dołącz do Zaczytanego Świata. Przynieś książkę i twórz z nami „Biblioteki Małego Pacjenta” w szpitalach, hospicjach i domach dziecka. Dla dzieci i młodzieży czas choroby i pobyt w szpitalu jest bardzo trudny i smutny. Ale dzięki książkom mogą zapomnieć o chorobie i przenieść się w świat marzeń. My też chcemy pomóc i włączyliśmy się w projekt tworzenia bibliotek w szpitalach, hospicjach i domach dziecka. Zbieramy książki dla maluszków, dzieci i dla młodzieży. Przyłącz się do nas i pomóż stworzyć „Zaczytane Biblioteki”. Przynieś książkę, może być nowa albo używana, ale w dobrym stanie. Włóż ją do kosza albo przynieś do biblioteki. Szukaj nas na portalu Zaczytani.org. Zbiórka książek dla dzieci rusza 22 kwietnia, zbieramy do 22 maja.